Venetian Terrace Appt N16, Walk To The Beach

Belangrijkste voorzieningen

  • 75 m²
  • 2 slaapkamers
  • 2 badkamers

Locatie

    Venetian Terrace Appt N16, Walk To The Beach Flic-en-Flacq bevindt zich op 19 minuten wandelen van het Flic en Flac strand en biedt wifi. KenziBar en het Cascavelle Shopping Village liggen op minder dan 250 meter verwijderd van en op 3 km van dit appartement van 75 m².

    Dit 2-badkamer appartement is gelegen vrij dicht bij Crafts Galery. Er is ook directe toegang tot een privé strand.

    Venetian Terrace Appt N16, Walk To The Beach biedt 2 slaapkamers voor maximaal 5 gasten. Voor uw comfort zijn een apart toilet en een douche beschikbaar bij deze accommodatie. Bovendien vindt u handdoeken in de badkamer.

    Dit appartement is voorzien van een complete keuken. Toegang tot een golfbaan helpt gasten hun lichaam te onderhouden.

    Belangrijke informatie

    Inchecken: van 14:00 tot 18:00
    Uitchecken: van 08:00 tot 11:00

    Kameropties bij Venetian Terrace Appt N16, Walk To The Beach Flic-en-Flacq

    Venetian Terrace Appt N16, Walk To The Beach biedt 2 slaapkamers voor maximaal 5 gasten. Voor uw comfort zijn een apart toilet en een douche beschikbaar bij deze accommodatie. Bovendien vindt u handdoeken in de badkamer.

    Inchecken
    Uitchecken
    Gasten
    2 gasten

    Volwassenen:

    2

    Kinderen:

    0
    Venetian Terrace Appt N16, Walk To The Beach Flic-en-Flacq Strand foto Venetian Terrace Appt N16, Walk To The Beach Flic-en-Flacq Buitenkant foto Venetian Terrace Appt N16, Walk To The Beach Flic-en-Flacq Buitenkant foto Venetian Terrace Appt N16, Walk To The Beach Flic-en-Flacq Buitenkant foto Venetian Terrace Appt N16, Walk To The Beach Flic-en-Flacq Buitenkant foto Venetian Terrace Appt N16, Walk To The Beach Flic-en-Flacq Buitenkant foto Venetian Terrace Appt N16, Walk To The Beach Flic-en-Flacq Buitenkant foto Venetian Terrace Appt N16, Walk To The Beach Flic-en-Flacq Buitenkant foto Venetian Terrace Appt N16, Walk To The Beach Flic-en-Flacq Buitenkant foto Venetian Terrace Appt N16, Walk To The Beach Flic-en-Flacq Buitenkant foto
    Appartement met Twee Slaapkamers

    Grootte: 75 m²

    Type bed: Tweepersoonsbed

    Meer informatie +

    Locatie bij Venetian Terrace Appt N16, Walk To The Beach Flic-en-Flacq

    Bezienswaardigheden
    Geweldige restaurants
    Vervoer

    Gastbeoordelingen van Venetian Terrace Appt N16, Walk To The Beach Flic-en-Flacq

    Hier vindt u geverifieerde beoordelingen die onze gebruikers op deze website hebben verlaten

    Nog geen beoordelingen :(

    Als u in dit hotel logeerde, deel uw ervaring dan met ons

    Schrijf je beoordeling

    Schrijf je beoordeling

    Wanneer hebt u gereisd?

    Uw beoordeling

    Zeer slecht
    Uitstekend

    Uw details

    Waar komt u vandaan?
    Bedankt! Bedankt dat u de tijd heeft genomen om uw ervaring mee te delen. Uw beoordeling wordt binnenkort gepubliceerd.

    Review is niet verzonden.

    Gelieve opnieuw te proberen.

    Veelgestelde vragen

    • Wat is de oppervlakte van Venetian Terrace Appt N16, Walk To The Beach?
      De grootte van Venetian Terrace Appt N16, Walk To The Beach is 75 vierkante meter.
    Bedankt voor de aanmelding
    Valuta
    • USD US dollar
    • EUR Euro
    • GBP Pond sterling
    • AUD Australische dollar
    • CAD Canadese dollar
    • BRL Braziliaanse real
    • CNY Chinese yuan
    • CZK Tsjechische kroon
    • DKK Deense kroon
    • HKD Hongkongse dollar
    • ILS Israëlische sjekel
    • JPY Japanse yen
    • MYR Maleisische ringgit
    • NZD Nieuw-Zeelandse dollar
    • NOK Noorse kroon
    • PLN Poolse złoty
    • RON Roemeense leu
    • RUB Russische roebel
    • SAR Saoedi-Arabische riyal
    • SGD Singaporese dollar
    • ZAR Zuid-Afrikaanse rand
    • KRW Zuid-Koreaanse won
    • SEK Zweedse kroon
    • CHF Zwitserse frank
    • TRY Turkse lira
    • UAH Oekraïense grivnya
    • ARS Argentina, Peso
    • THB Thaise baht
    Taal kiezen
    Bekijk de beste beschikbare tarieven
    Voer de gewenste reisdatums in om prijzen te bekijken
    Inchecken
    Uitchecken
    Gasten
    2 gasten

    Volwassenen:

    2

    Kinderen:

    0
    Venetian Terrace Appt N16, Walk To The Beach Flic-en-Flacq